Відомий мільярдер потрапив у секс-скандал зі стюардесою

10.06.2022 by No Comments

Відомий мільярдер і глава Tesla Ілон Маск потрапив у секс-скандал – стюардеса SpaceX звинуватила його у сексуальних домаганнях. Про це повідомляє Insider з посиланням на заяву подруги постраждалої та низку документів.

Як розповіла постраждала, інцидент стався у 2016 році під час польоту до Лондона. Маск викликав до себе в кімнату бортпровідницю, ім’я якої не розголошується, щоб вона зробила масаж. За словами дівчини, бізнесмен роздягнувся перед нею і почав тертися за її ногу. Він також запропонував купити їй у подарунок коня в обмін на статевий акт, але стюардеса відмовилася.

Цей випадок негативно позначився на її кар’єрних можливостях у SpaceX, і в 2018 році бортпровідниця найняла адвоката з трудових спорів, а також направила скаргу до відділу кадрів компанії з докладним описом того, що сталося.

В результаті SpaceX уклала з нею угоду про припинення трудових відносин і дівчина отримала 250 тисяч доларів в обмін на обіцянку не подавати заяву до суду. Угода також включала пункти про нерозголошення будь-якої інформації про Маску та його бізнес.