Жінок з пишними формами назвали більш розумними і здоровими

devyag
Дослідження, проведене в Оксфордському університеті, показало, що великі сідниці є не тільки атрибутом гарної фігури, але і вказують на відмінне здоров'я жінки, пише nedug.ru.

Таким чином, пишні форми виявилися показником інтелекту та здоров'я жіночого організму.

У ході дослідження фахівці проаналізували стан здоров'я, рівень інтелекту і зовнішній вигляд 16 тисяч представниць прекрасної статі.

Виявилося, що жінки, розмір сідниць яких перевищує середній розмір, набагато рідше піддаються ризику розвитку різних захворювань. Однак експеримент показав, що цією особливістю володіють лише ті дами, які не страждають від зайвої ваги. За словами вчених, закономірність вірна щодо струнких дам з непропорційно великими сідницями.

Причиною доброго здоров'я представниць прекрасної статі з великими сідницями фахівці вважають низький рівень холестерину у крові таких жінок.

Низький рівень холестерину в організмі жінок сприяє повноцінній переробки цукру, а також значного зниження ризику розвитку діабету або проблем з серцево-судинною системою.

Експеримент також допоміг виявити, що жінки з великими сідницями відрізняються кращим обміном речовин, ніж ті, хто не наділений пишними формами. В організмі таких дам підвищений рівень лептину, який сприяє більш серйозною протизапальної захисту.

Упражнения для ягодиц. Как накачать ягодицы в домашних условиях. Обучающее видео

Вчені також зазначили, що у струнких жінок з великими сідницями рівень інтелекту вищий, ніж у інших представниць прекрасної статі, адже в організмі у власниць пишних пропорцій міститься достатня кількість жирних кислот Омега-3. Ці компоненти сприяють активній роботі мозку, виступаючи в ролі каталізатора.

Фахівці не вперше намагаються знайти зв'язок між пропорціями фігури і рівнем життя представниць прекрасної статі. Раніше експерти з Каліфорнії і Піттсбурга виявили, що дами з непропорційно великими стегнами живуть набагато довше від жінок, яких природа не нагородила пишними формами, пише worldua.info.

Крім того, дослідження показали, що діти, які були народжені від представниць прекрасної статі з великими сідницями, значно перевершують своїх однолітків за рівнем інтелектуального розвитку.

Обсуждение закрыто.