Ринок телереклами просяде, а інтернет чекає зростання

smi
Сьогодні в Єкатеринбурзі відкрилася перша всеросійська нарада головних редакторів ЗМІ. Як підкреслив заступник міністра зв'язку Олексій Волін, такі зустрічі в Росії не проводилися давно, а зараз у залі «Єкатеринбург-ЕКСПО» зібралися 400 представників різних регіонів країни. В рамках головної теми «Регіональні ЗМІ на шляху до ефективності та конкурентоспроможності» медіаменеджери діляться досвідом і намагаються знайти найбільш ефективні моделі розвитку ЗМІ. Обговорення торкнулося болючої теми для друкованої преси — труднощів поширення передплати за допомогою «Пошти Росії». Також велику увагу головні редактори та директори засобів масової інформації приділили рекламному ринку в регіонах і перспективам його розвитку.

«За оцінками експертів, в 2015 році ринок телереклами та реклами в друкованих ЗМІ чекає падіння на 10-15%. Але тут є і хороша новина для нас, — розповідає учасниця наради, головний редактор АН «Між рядків» Наталія Вахоніна, — в інтернет-рекламі прогнозується зростання на 20%. Це надихає і дає віру в те, що ми вибрали правильний спосіб інформування населення».

У другий день наради головні редактори розіб'ються по групам і будуть брати участь у круглих столах. Темами обговорення стануть: «Діалог влади та недержавних ЗМІ», «Підвищення ефективності регіональних ЗМІ», «Передплатна компанія 2015 року» та інші.

Обсуждение закрыто.