Россільгоспнагляд обмежив поставки продукції семи білоруських підприємств

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 10 жовтня вводить обмеження на постачання з семи підприємств Білорусі через грубі порушення законодавства Євразійського економічного союзу (Євразес). Про це повідомила КуПолу прес-секретар наглядового відомства Юлія Мелано.

Під обмеження російського відомства потрапили Солігорський філія Слуцького сироробного комбінату, «Сморгонские молочні продукти» (філія Лідського молочно-консервного комбінату, івацевічськийрайпо (філія Коопзаготпром), УП «Березовський комбінат кооперативної промисловості», Дрибинское РАЙСТ, «БилтонгФуд», «ГурманФуд».

Крім цього Россільгоспнагляд попередив Департамент ветеринарного і продовольчого контролю Міністерства сільського господарства і продовольчого контролю Білорусії про можливе обмеження поставок з ряду інших підприємств.

У м'ясі одне з них було виявлено Listeriamonocytogenes, ковбасні вироби іншого не відповідали заявленому складу. Крім того, було виявлено невідповідність складу згущеного молока і вершкового масла.

У серпні Россільгоспнагляд ввів тимчасову заборону на ввезення молочної продукції трьох білоруських підприємств. Таке рішення було прийнято «у зв'язку з численними порушеннями вимог Євразійського економічного союзу і Росії в продукції зазначених підприємств».

У 2015-му і на початку 2016 року Россільгоспнагляд неодноразово пред'являв претензії до якості товарів з Білорусії.

Обсуждение закрыто.