В Ялті кількість місць виносної торгівлі у 2014 році скоротиться

В Ялті у 2014 році знову скоротиться кількість місць виносної та пересувної торгівлі. Про це в ході засідання «круглого столу» з представниками громадських організацій у виконкомі повідомила заступник начальника відділу торгівлі та сфери послуг Лариса Ландик.

За її словами, переробленої схемою дислокації передбачається 447 «точок» замість 518, встановлених на 2013 рік, а також 7 торгових рядів на 306 місць.

При цьому заступник міського голови Іван Забрусков уточнив, що планується максимально врахувати інтереси як продавців, так і покупців, а прибрані будуть в першу чергу незатребувані «точки». Причому навіть «потрапляють під скорочення» підприємцям запропонують інші місця.

«І звичайно, ми не збираємося допускати скорочення надходжень в місцевий бюджет від цієї діяльності,» — запевнив він, нагадавши, що в 2013 році виносна торгівля принесла в міську казну близько 2 млн. грн. плати тільки за використання земельних ділянок.

Віце-мер також додав, що в 2014 році продовжиться робота по оформленню точок за єдиним встановленим архетипу і уточнив, що при цьому врахована і потреба максимально наблизити сільгоспвиробників до споживача: у спальних районах міста передбачається 27 торгових майданчиків, розрахованих на 34 автомобіля. Визначено також і місця дислокації торговельних павільйонів місцевих виробників — «Кримхлібу», Ялтинського м'ясозаводу, агрофірми «Дружба народів» та інших, пише 0654.com.ua.

За підсумками «круглого столу» його учасники прийшли до висновку про те, що нова дислокація тимчасових пересувних і стаціонарних споруд для здійснення підприємницької діяльності в Ялті дозволить забезпечити створення додаткових робочих місць, збільшити платежі в усі рівні бюджетів, створити умови для підвищення якості торговельних послуг, а також скоротити несанкціоновану торгівлю.

Зі свого боку Іван Забрусков запевнив представників громадських організацій, що всі їх пропозиції та рекомендації будуть враховані при підготовці рішень виконкому, які будуть прийматися на підставі поданих регуляторних актів.

Обсуждение закрыто.