Зламування хакерами рітейлера Target назвали другим за величиною в США

Хакер
Хакери, які атакували одного з найбільших рітейлерів США Target Corp. і скомпрометували дані 40 мільйонів кредитних карт, могли отримати доступ до зашифрованих персональним ідентифікаційним номером (PIN), пише 1prime.ru з посиланням на джерело.

Один з великих банків США побоюється, що хакери могли зламати ключ шифрування і викрасти кошти з рахунків клієнтів банку, стверджує джерело, що побажало залишитися анонімним.

Зламування хакерами Target Corp став другим за величиною за всю історію США, інформує anshercap.com. Крадіжка даних про кредитні картки відбувалася з кінця листопада по 15 грудня. Зараз влада США розслідує цей інцидент. Зокрема, розслідування веде Департамент юстиції США.

Відеосюжет про хакерську атаку на рітейлера Таргет

Представник Target Моллі Снайдер заявила Reuters, що хакери не отримали доступ до незашифрованих PIN-кодів, і немає доказів, що PIN-коди були скомпрометовані. При цьому вона підтвердила, що деякі зашифровані дані все ж потрапили до хакерів, але відмовилася сказати, чи це були зашифровані PIN-коди.

Reuters пише, що атака може принести збитки у розмірі сотень мільйонів доларів, проте досі неясно, хто ці збитки буде нести.

Як правило, клієнти банків, стверджує агентство, не несуть відповідальності за збитки за шахрайської діяльності з картами. Однак JPMorgan Chase і Santander Bank знизили ліміти на зняття грошей у банкоматах і оплати в магазинах.

Обсуждение закрыто.