Батько винайшов стілець для дочки, що народилася з важкою патологією

10.06.2022 by No Comments

В Австралії батько дівчинки, що народилася з дисплазією кульшового суглоба, винайшов для неї спеціальний стілець, щоб вона не відчувала дискомфорту під час їжі та ігор. Про це повідомляє Seven News.

Б’янка та Натан Хеффіон розповіли, що дівчинка на ім’я Саванна стала їх первістком. Оскільки у пари не було досвіду спілкування з новонародженими, вони не одразу забили на сполох, коли виявили, що зі стегнами доньки щось не так. Про те, що Саванна має патологію, подружжя дізналися на плановому огляді у лікаря, коли їй виповнилося три місяці.

З’ясувалося, що у дитини дисплазія кульшового суглоба – важка патологія, що характеризується недорозвиненням всіх елементів кульшового суглоба. За відсутності належного лікування дисплазія може призвести до інвалідності. Єдиним варіантом лікування для Саванни виявилася операція.

Дівчинку успішно прооперували напередодні Різдва, а потім лікарі підготували для батьків інструкцію з догляду за дитиною. Через хворобу та гіпс Саванна не поміщалася в ходунки і не могла сидіти на звичайному дитячому стільці. Тоді Б’янка та Натан почали фантазувати про спеціальний стілець для дитини. Продумавши кожну його деталь, чоловік почав працювати. Він зробив у ньому спеціальний отвір для ніг та підставку для їжі та іграшок.

Винахід батька сподобався Савані. Вона забула про дискомфорт, почала радісно грати та із задоволенням їсти. Через 12 тижнів дівчинці зняли гіпс і незабаром процес відновлення після операції буде повністю завершений.