Бургер з цвіллю викликав огиду у любителів фастфуду

Мережа ресторанів швидкого харчування «Бургер Кінг» представила в соцмережах рекламний ролик з новим бургером без штучних добавок. У відео шанувальникам фастфуду показали, як блюдо пліснявіє.

«Краса справжньої їжі в тому, що вона стає потворною. Саме тому ми випускаємо воппер без штучних добавок», – йдеться в повідомленні. У ролику компанія показала, як через 34 дні після приготування виглядає натуральний фірмовий бургер без штучних добавок – барвників, ароматизаторів та консервантів.

Далеко не всі користувачі мережі оцінили таку рекламну кампанію. У деяких любителів фастфуду побачене викликало огиду до продукції «Бургер Кінга». «Я збирався сьогодні зайти в “Бургер Кінг” на обід. Якщо чесно, я більше не хочу туди, це виглядає огидно. Безкоштовна пропозиція – видаліть цей запис», – рекомендував BirdOPrey5. Інші користувачі, навпаки, підтримали рекламу, зазначивши, що їжа і правда псується з часом. «Це показує, що в Burger King продається справжня їжа», – зауважила SWEETAlicia21.

Як повідомляє CNBC, більше 400 американських ресторанів мережі вже продають такий бургер. Схожа ситуація і в закладах компанії в більшості європейських країн. У ролику йдеться, що натуральний воппер до кінця 2020 року буде в продажу в усіх точках харчування Burger King на території США.