Касирка супермаркету почала викладати вульгарні фото в мережу і розбагатіла

Касирка англійської супермаркету Morrisons почала викладати вульгарні фотографії в мережу і розбагатіла. Про це повідомляє Daily Mail.

У магазині 21-річна Еллі Мей (Ally Mae) з Ланкашира заробляла 8,5 фунта стерлінгів на годину. Щоб забезпечити собі нормальне життя, їй також доводилося підробляти пекарем і часто брати нічні зміни.

Два роки тому дівчина почала фотографуватися напівоголеною і розміщувати знімки на платформі OnlyFans, користувачі якої отримують доступ до контенту за певну плату. Незабаром вона потрапила в число найбільш затребуваних моделей сервісу, і її річний дохід склав 180 тисяч фунтів стерлінгів.

За словами Мей, зараз вона користується ще більшою популярністю, оскільки замкнені на карантин чоловіки часто проводять дозвілля на подібних сайтах. «Це якесь божевілля. Людям нудно вдома, а ми їх розважає. Число моїх передплатників підскочило, кожен день я отримую пропозиції руки і серця », – поділилася модель.

Змінивши професію, англійка накопичила на дім з трьома спальнями. До кінця 2020 року вона має планує заробити ще 200 тисяч фунтів стерлінгів.