Найяскравіша третину обороту

Передноворічні продажі роблять рітейлеру до 30% річного товарообігу. Всі хочуть порадувати себе і близьких подарунками, стають легковажнішими і щедрішими.

Наш експерт Ірина Чиркова нагадує: вміле використання прийомів святкового мерчандайзингу та декорування допоможе отримати максимум від сезонного зростання продажів.

Грудень — час імпульсивних вчинків. Покупці дозволяють собі і те, що давно хотіли, але сумнівалися, і те, про що навіть не думали. Хтось знаходить задоволення в обдуманому виборі подарунків для близьких за списком, хтось під пресингом наближається святкового дедлайну поспішає більш або менш гідно виконати «обов'язкову програму».

Ріитейлеру на тлі підвищеної в цей період яскравості середовища потрібно докласти додаткові зусилля для максимально ефективної організації продажів. Продумане використання прийомів мерчандайзингу та декору магазинів та вітрин дозволить отримати максимум товарообігу і прибутку від передсвяткового сезону.

Ось 5 простих прийомів, які ми підгледіли в роздробі Західної Європи і рекомендуємо до застосування:

  1. Трансформуйте декором буденний інтер'єр магазину «карнавальний»: шопінг як радість і чари.
  2. Святково оформленою вітриною затягніть перехожого всередину — і нехай Дід Мороз перетворить його в джерело вашого доходу.
  3. Організуйте додаткові викладки. Розкажіть про переваги дорогого товару — у нього в ці дні більше шансів бути купленим на позитивній емоційній хвилі
  4. Покупцеві важко в цій передноворічній суєті. Полегшите йому життя. Запропонуйте готові рішення, дайте приклади оформлення святкового столу, покажіть варіанти одягу і аксесуарів для зустрічі Різдва і Нового року, подаруйте ідеї подарунків. Подякою вам буде зростання середнього чека.
  5. Важливо прикрасити категорії товарів, продаж яких найбільше ростуть в цей час (всі варіанти подарунків та їх комбінації, прикраси для дому, декорації новорічного столу).

При креативному застосуванні ці прийоми дають негайну віддачу (імпульсні покупки, емоційна реакція і святковий настрій, сезонне зростання продажів товарів, до яких привернуто увагу) і позитивні довгострокові результати (підвищення лояльності покупців до ритейлеру і його бренду і більш часте відвідування магазину).

Ще більше можливостей для зростання роздрібного товарообігу і прибутку в розділі «Аналітика від Retail.ru».

Обсуждение закрыто.