raufc1903

Багатства арештованого сенатора Арашукова потрапили на відео

Оперативна зйомка обшуку у сенатора Рауфа Арашукова опублікована Telegram-каналом «Следак шепнув». На кадрах — холодна зброя з дорогоцінних металів, злитки золота, золота стодоларова купюра і великі суми грошей.

«І це лише мала частина вилученого під час обшуків у сенатора Рауфа Арашукова і його численних родичів», — йдеться в повідомленні.

Пізно ввечері 30 січня Басманний суд Москви заарештував члена Ради Федерації Рауфа Арашукова до 30 березня 2019 року. Засідання проходило в закритому режимі.

Йому пред'явлено звинувачення в участі в злочинному співтоваристві, двох епізодах організації вбивства за попередньою змовою з корисливих мотивів і тиску на свідка. Свою провину він не визнав.

У слідства є дані про причетність Арашукова до вбивств заступник голови молодіжного руху «Адиге-Хасе» Карачаєво-Черкесії Аслана Жукова і радника президента Карачаєво-Черкесії Фрале Шебзухова, скоєних у 2010 році.

Сенатор був затриманий 30 січня в ході пленарного засідання Ради Федерації відразу ж після рішення про зняття недоторканності.

Свідчення проти Арашукова дали три людини, звинувачені у вбивствах. На допитах вони назвали сенатора замовником і повідомили, що він заплатив їм 500 тисяч рублів, щоб «залякати і побити» Шебзухова, а також один мільйон рублів за вбивство Жукова.

Обсуждение закрыто.