Архив за месяц: Декабрь 2013

Понад 22 тисяч росіян висловилися проти обмежень на покупки в зарубіжних інтернет-магазинах

Ініціатива проти введення додаткових податків на покупки в закордонних інтернет-магазинах, пише compexp.org,а також проти зниження митного ліміту 1000 євро на придбання товарів для особистих потреб набрала на сайті Російської громадської ініціативи понад 22 тисяч голосів за 2,5 місяці.

Інтернет-покупки

Читать далее

Творці стартапів відають перевагу посередницькому бізнесу

Найпопулярнішою ідеєю стартапу для російських підприємців у 2013 році було створення посередницького сервісу для агрегування інформації, що поєднує виробника товарів і послуг із споживачами, свідчить аналітичний звіт венчурного фонду Leta Capital.

Читать далее

2013 рік в e-commerce очима лідерів

Спеціально для bialystok-targi.com підсумки року підбили гендиректора великих компаній у російській e-commerce.

Ми попросили їх відповісти на одні і ті ж питання.

Читать далее

Поведінка російських покупців змінилася: дослідження

У новому році російському рітейлу буде над чим роздумувати. Поведінку покупців у великих містах з розвиненою культурою шопінгу в торгових центрах змінилося. З'явилося щонайменше шість укорінених за останні кілька років моделей поведінки під час шопінгу в одному з найпопулярніших сегментів — мас-маркеті.

Читать далее

Рано чи пізно в соціальні мережі вийдуть всі бізнеси без винятку

Але варто визнати, що досі для багатьох компаній переваги і можливості нових медіа як інструменту управління репутацією зовсім неочевидні. Опитування 300 найбільших глобальних компаній, проведене в рамках дослідження сталого функціонування бізнесу компанією PwC в 2013 році, показав, що сучасний бізнес переглядає свої антикризові стратегії, але тільки 47% бізнесу використовують соціальні мережі як антикризовий інструмент.
Barilla Читать далее

В Євросоюзі остаточно змінені правила торгівлі по Інтернету

Завдяки зміцненню прав споживачів європейці, які роблять покупки в будь-якій державі ЄС (особливо через Інтернет), будуть захищені краще — у всіх 28 країнах ЄС затверджено нові права споживачів, повідомили bialystok-targi.com у прес-службі Єврокомісії.

Інтернет-торгівля

Читать далее

Революція в США

Після так званої «сланцевої революції» в США, коли Штати різко наростили виробництво сланцевого газу, країна змогла повністю забезпечити свої газові потреби, перевівши на дане паливо навіть частину вугільної генерації.

Читать далее

«Реформи 2.0» в Китаї

12 листопада 2013 року у Пекіні завершився чотириденний третій пленум ЦК КПК, де обговорювалася програма «комплексних реформ». Їх проведення, на думку авторів, має істотно змінити економічне обличчя країни до 2020 року підвищити частку ринкових механізмів в економіці.

Читать далее

Дефолт по-американськи

Ще влітку деякі аналітики обережно висловлювали думку про те, що затвердження федерального бюджету США на новий фінансовий рік може перерости в серйозне протистояння між країнами, що мають більшість у конгресі республіканцями і демократами, які підтримують президента Барака Обаму.


Читать далее

Кіпр у вогні

Банківський сектор Кіпру — основа економіки держави (в 2012 році частка фінансових послуг у ВВП становила 9,2%, їх надавали близько 5% зайнятого населення) — рос вражаючими темпами з 2005 року. Генеральний директорат Європейської комісії з питань зовнішніх відносин вказує, що до кінця 2012 року на його активи доводилося 718% від ВВП країни, що в два рази перевищує середньоєвропейський рівень.

Банк Кіпру
Читать далее