Дівчина побувала в преміум-готелі Єгипту і описала його фразою «краще від Мальдів»

18.07.2022 by No Comments

Туристка, яка побувала на відпочинку в преміум готелі Єгипту, описала його фразою «просто джекпот». Враженнями від подорожі вона поділилася з порталом «Тонкощі туризму».

Як зізналася мандрівниця, це був найкращий готель, в якому вона колись зупинялася. Так, тур на десять днів до п’ятизіркового готелю Шарм-еш-Шейха з перельотом і «без утомливих трансферів» коштував йому 3 тисячі доларів на двох.

«Готель, який нам підібрали у турагентстві (тисячу разів дякую менеджерам) — це просто гармата, бомба, вищий клас. Краще за Мальдів! Недоліки зовсім незначні і не псують враження про відпочинок», – розповіла читачка порталу.

Зокрема, туристка захопилася кораловими рифами та чистим пляжем із «суперкомфортними лежаками». Також їй сподобалося різноманітне харчування у ресторані та відсутність черг. Окремо вона відзначила чуйний персонал, який «не випрошує чайові, не нав’язується і не чіпляється» — на її думку, базового рівня англійської достатньо для комфортного спілкування на курорті.

«Територія зелена, завжди тінь, є ландшафтні водоспади, ліани та квіти, невеликі штучні гроти. Увечері шоу відмінні, вогняні, танці все професійно», — додала вона.