Виявлена ​​несподівана небезпека для здоров’я при роботі на віддаленці

Вчені з Трініті коледжу в Дубліні виявили несподівану небезпеку для здоров’я у тих, хто працює на віддаленці. Про це пише The Daily Mail.

Автори дослідження з’ясували, що у тих, хто в умовах пандемії коронавірусу працює на дому, може виникати біль в горлі. Це відбувається через те, що співробітникам доводиться підвищувати голос, щоб бути почутими під час онлайн-конференцій.

Про таку проблему повідомили 516 з тисячі п’ятсот сімдесят п’ять учасників дослідження. При цьому 86 відсотків з них підкреслили, що у них не виникало таких проблем до введення обмежувальних заходів.

У жовтні співробітники компаній Кремнієвої долини поскаржилися на віддаленку. Більшість опитаних (68 відсотків) заявили, що відчувають себе більш виснаженими, ніж під час роботи в офісі до початку пандемії коронавірусної інфекції. Велика частина таких респондентів виявилася серед співробітників Facebook – 81 відсоток і Google – 79 відсотків. Серед з’явилися на віддаленці проблем учасники опитування назвали труднощі знайти баланс між роботою та особистим життям і втома від відеочатів. Крім того, багато хто відзначив, що на віддаленці вони працюють довше.