Американці витратили рекордну суму на інтернет-покупки в «чорну п’ятницю»

В умовах пандемії коронавірусу американці витратили рекордні дев’ять мільярдів доларів на покупки в інтернет-магазинах в «чорну п’ятницю». Про це повідомляє Associated Press з посиланням на дані компанії Adobe Analytics.

Експерти проаналізували інформацію від 80 з 100 найбільших американських торгових мереж. У минулому році жителі США витратили на покупки в мережі в «чорну п’ятницю» 7,4 мільярда доларів, в 2018 році – 6,2 мільярда доларів. Дослідники пояснюють зростання інтересу до інтернет-магазинах діючими зараз в багатьох штатах обмеженнями на роботу звичайних торгових точок.

Серед найпопулярніших товарів, які купували американці, опинилися мобільні пристрої і побутова техніка. При цьому відзначається зниження інтересу до ювелірних виробів і взуття в порівнянні з попередніми роками.

За оцінками Adobe Analytics, в майбутній 30 листопада «кіберпонеділок» американці витратять на покупки в інтернет-магазинах від 10,8 до 12,7 мільярда доларів. Якщо прогноз збудеться, то це також стане новим рекордом.