Підраховані витрати росіян на Новий рік

В середньому росіяни в 2020 році збираються витратити на Новий рік 18,3 тисячі рублів, підрахували аналітики Superjob. Про це повідомляє РБК.

Бюджет на свята вже склали 35 відсотків опитаних росіян, ще 44 відсотки респондентів заявили, що не планують витрати, 21 відсоток громадян не змогли відповісти на питання.

За даними дослідження, жінки частіше планують бюджет на святкування Нового року, ніж чоловіки (38 відсотків проти 32), однак чоловіками закладається більше грошей на свята (19,3 тисячі рублів проти 17 тисяч).

Найбільше на новорічні свята планують витрачати жителі Москви (в середньому 22,6 тисячі рублів). На другому місці – Санкт-Петербург (20,7 тисячі рублів), на третьому – Самара (20 тисяч рублів).

Опитування проходило з 17 по 24 листопада, в ньому взяли участь п’ять тисяч респондентів старше 18 років.

Раніше повідомлялося, що російські туристи розкупили всі дорогі тури по країні на новорічні свята. Виконавчий директор Асоціації туроператорів Росії (АТОР) Майя Ломідзе зазначила, що в цьому році бронювання новорічних турів йде повільніше, ніж в минулому, оскільки люди бояться введення нових обмежень і того, що можуть самі підхопити коронавірус. Однак при цьому туроператори спостерігають «парадоксальну картину».