BlackBerry подала в суд на виробника чохлів для iPhone

Чохол Typo Keyboard

Чохол Typo Keyboard
Скріншот: typokeyboards.com

BlackBerry подала в суд на компанію Typo Products LLC, яка виробляє чохли для смартфонів iPhone. Про це повідомляє 3 січня Associated Press.

В BlackBerry стверджують, що при розробці чохлів Typo Keyboard, оснащені QWERTY-клавіатурою, компанія Typo Products нелегально використовувала технологію та дизайн смартфонів BlackBerry. Подавачі позову сподіваються домогтися судової заборони на виробництво чохлів Typo Keyboard без отримання компанією Typo Products спеціального дозволу від BlackBerry.

У Typo Products поки ніяк не прокоментували подачу позову.

Компанію Typo Products заснував разом з партнером популярний в США ведучий музичного телешоу American Idol Райан Сікрест (Ryan Seacrest). У фірму вкладено більше мільйона доларів. Як заявляють засновники, в майбутньому обсяг інвестицій може бути доведений до п'яти мільйонів доларів і вище.

Typo Keyboard представляє собою чохол на задню панель останніх моделей iPhone (iPhone 5 і iPhone 5S) і складається з двох частин. У нижній частині знаходиться клавіатура, яка розміщується під екраном iPhone, коли надітий чохол на смартфон. Чохли Typo Keyboard повинні надійти у продаж в січні за ціною 99 доларів. В даний час на сайті Typo Products доступний передзамовлення.

iPhone, який випускається з 2007 року, ніколи не мав фізичної клавіатури. BlackBerry ж, навпаки, до цих пір випускає класичні смартфони з QWERTY-клавіатурою. Продажу BlackBerry сильно впали в останні кілька років: компанія поступилася ринок Apple і виробникам телефонів на Android.

Обсуждение закрыто.