У Росії з'явиться ковбаса під брендом Bosco

 

kusnird598Власник ГУМу і холдингу Bosco di Ciliegi Михайло Куснірович в 2017 році запустить проект з виробництва ковбаси у Володимирській області. Про це у вівторок, 10 жовтня, повідомляє skimusic.net.

«Це як раз в тренді імпортозаміщення. Як виявилося, є великий попит на італійські ковбаси»,— заявив Куснирович в інтерв'ю виданню.

За його словами, у бренда в Італії є виробництво й логістичний центр, які базуються «в дуже ковбасному регіоні» — Емілія-Романья. Новий проект з'явився завдяки внутрішньокорпоративній грі, повідомив підприємець. За його словами, у Bosco діє щорічний зліт, переможцю якого Куснірович забезпечує 2/3 капіталу для реалізації спільного проекту.

У Росії ковбаса буде випускатися під брендом Salаmi di Bosco, для цих цілей в країну приїхав італійський технолог. Свинина буде використовуватися місцевого виробництва, сам проект не обіцяє бути масштабним — десятки тонн продукції в місяць.

На даний момент, в числі активів Bosco — мультибрендові магазини, магазини косметики та парфумерії Articoli by Bosco, салони краси Articoli Salon&spa і Dior Institut, ювелірно-годинні салони Sublime by Bosco, стоматологічна клініка Bosco Clinica, Bosco Cafe в ГУМі і «Петровському пасажі», Bosco Bar, кав'ярня Bosco на Червоній площі в Гумі і ресторан в Сочі, салони індивідуального обслуговування Bosco (Prive). Під маркою Bosco Sport компанія випускає колекцію одягу для спорту та активного відпочинку.

Обсуждение закрыто.