iPhone тиждень пролежав під водою та продовживши працювати

10.06.2022 by No Comments

Втрачений жителькою США на острові Хорн на Місісіпі мобільний телефон тиждень пролежав на дні річки та продовжив працювати. Про це повідомляє інформаційне агентство UPI.

Ерін Скеггс із міста Галфпорт, штат Міссісіпі, розповіла, що впустила телефон у воду під час поїздки на День поминання на острові Хорн. “Я вирішила, що його вже не відновиш”, – пояснила жінка. На наступний день вона придбала новий телефон.

За тиждень Коді Лоу з Білоксі був на острові і знайшов телефон. Лоу поставивши пристрій на підзарядку і здивувався, коли виявилося, що апарат працює. Чоловік опублікував у соцмережі фотографію заблокованого екрана телефону, на якому було встановлено фотографію Скеггс та її чоловіка. Чимало користувачів поділилися фотографією, перш ніж вона привернула увагу Скеггс.

Жінка наголосила, що особливо вдячна за повернення телефону, бо в ньому містилося безліч фотографій, які вона боялася втратити. «Дякую вам, Коді Лоу! Дякуємо всім, хто повідомив мені про знахідку! І дякую Apple за те, що роблять водонепроникні телефони», – зазначила Скеггс.

Раніше повідомлялося, що мобільний телефон із фотографіями спокійного брата мешканки американського штату Південна Кароліна рік пролежав на дні озера та продовжив працювати. Чоловік знайшов її телефон біля водоспадів, коли пірнав разом із братом.