Мільйонер назвав способи отримати люксовий відпочинок за низькою ціною

10.06.2022 by No Comments

Британський мільйонер Ден Легг (Dan Legg), який розбагатів на торгівлі іноземною валютою, назвав способи отримати люксовий відпочинок за низькою ціною. Про це повідомляє Daily Star.

За словами 22-річного бізнесмена, бронювання перельоту та готелів за кілька годин до подорожі дозволяє отримати найвигідніші пропозиції. Він упевнений, що можна заощадити близько 30 відсотків вартості, якщо купити авіаквитки протягом 48 годин до дати прибуття. При цьому Легг стверджує, що він ніколи не мав проблем з наявністю вільних місць на рейсі.

Мільйонер також розповів, що під час подорожей він бронює так звані empty leg flights (приватні рейси, які виконуються без пасажирів з метою доставити літак до певного пункту призначення – прим. «Ленти.ру»). Проте чоловік попередив, що квиток на такий рейс коштуватиме дорожче. “Деякі брокери навіть продають вільні місця на приватному рейсі, щоб заповнити літак, надаючи вам розкішні умови за невелику ціну”, – додав він.

Насамкінець мандрівник порадив просити про підвищення класу обслуговування на стійці реєстрації. За його словами, представники авіакомпанії можуть надати покращене місце за нижчою ціною, оскільки їм потрібно заповнити бізнес-секцію у салоні.