Найбільша авіакомпанія Європи скасувала сотні рейсів через брак персоналу

10.06.2022 by No Comments

Одна з найбільших авіакомпаній Європи, німецька Lufthansa, скасувала близько 900 запланованих на липень рейсів через брак персоналу. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначалося, що скасовані рейси, які мали виконуватися по п’ятницях, суботах та неділях, становлять близько п’яти відсотків від типової пропускної спроможності авіакомпанії у вихідні дні. У Lufthansa підкреслили, що рішення було ухвалено через проблеми в галузі, з якими зіткнулися багато європейських перевізників у період відновлення після кризи, спричиненої епідемією коронавірусу.

«Вся авіаційна промисловість, особливо у Європі, нині страждає від скорочення робочого персоналу. Це зачепило аеропорти, служби наземного обслуговування, управління повітряним рухом, а також авіакомпанії», — йдеться у повідомленні німецького перевізника.

Раніше у березні російська туристка звинуватила німецьку авіакомпанію Lufthansa у цькуванні. За словами мандрівниці, вона повинна була відлетіти зі Стамбула до Канкуна з пересадкою у Франкфурті, проте співробітники перевізника відмовили їй у реєстрації на рейс, пояснивши рішення тим, що Німеччина не хоче надавати транзит пасажирам з російськими паспортами.