Стюардеса назвала чотири головні помилки пасажирів на борту літака

10.06.2022 by No Comments

Британська стюардеса Діанна Кастро (Deanna Castro), яка пропрацювала у великій авіакомпанії 16 років, назвала чотири головні помилки пасажирів на борту. Про це повідомляє InsideHook.

Насамперед жінка звернула увагу на те, що при посадці в літак багато мандрівників затримують у проході, щоб скласти речі, проте за правилами вони мають швидко зайняти своє місце та дати попутникам можливість пройти. «Почекайте, поки потік людей припиниться, і тоді спокійно приберіть свої речі на полицю», — порадила вона.

Також співробітниця авіакомпанії зауважила, що пасажири люблять висовувати у прохід руки чи ноги. За її словами, через цю поширену помилку, бортпровідники можуть спіткнутися і отримати травму.

Крім того, бортпровідниця зазначила, що деякі пасажири не знімають навушники під час спілкування зі стюардесами і тому їх не чують. Проте дівчина впевнена, що краще на якийсь час відмовитися від використання електроніки, щоб не пропустити важливих інструкцій. При цьому вдягати навушники варто при прослуховуванні музики та перегляді фільмів, щоб не заважати попутникам.

Ще одна помилка – просити стюардес підвищити температуру повітря на борту. «У літаках має бути холодно. Холодне повітря допомагає при нудоті та зменшує вплив сухості на шкіру», – зазначила вона.