Вживання риби пов’язали з раком шкіри

10.06.2022 by No Comments

Вчені Університету Брауна в США показали, що у людей, які з’їдають 300 грамів риби на тиждень (42,8 грами щодня), ризик розвитку злоякісної меланоми був на 22 відсотки вищим, ніж у тих, хто споживав на день лише 3,2 грами. Про це повідомляє сайт телеканалу Sky News.

У дослідженні взяли участь 491 367 дорослих США у віці близько 62 років, які вказували, як часто вони їли смажену рибу, несмажену рибу та тунця в порівнянні з попереднім роком, а також розміри порцій. Потім фахівці розрахували частоту випадків раку шкіри, що розвинулися за 15-річний період.

У одного відсотка людей розвинулася злоякісна меланома, у той час як у 0,7 відсотка розвинувся передраковий стан або меланома стадії 0. Хоча не було виявлено суттєвого зв’язку між вживанням в їжу смаженої риби та раком шкіри, щоденне вживання 17,8 грама несмаженої риби було пов’язано з вищим ризиком злоякісної меланоми (на 18 відсотків) та на 25 відсотків вищим ризиком появи передракових клітин порівняно з вживанням лише 0,3 грами. Люди, які щодня споживали 14,2 грами тунця, також наражалися на ризик — він підвищувався на 20 відсотків.

Автори роботи припускають, що такі результати пояснюються наявністю в рибі таких забруднюючих речовин, як поліхлоровані біфеніли, діоксини, миш’як та ртуть. Однак можливе і те, що люди, які споживають більше несмаженої риби або тунця, мають інші звички способу життя, що підвищують ризик розвитку меланоми.