Жінка на 10 хвилин відчула себе мільйонеркою і повернулася до квартири з цвіллю

10.06.2022 by No Comments

Мешканка Лондона на десять хвилин відчула себе мільйонеркою – володаркою величезного джекпоту. Незабаром на жінку чекало розчарування, після якого їй довелося повернутися в квартиру з цвіллю, повідомляє The Mirror.

72-річна Маргарет ДеМічелі купила лотерейний квиток і вирушила на пошту, щоб перевірити результат розіграшу. Співробітник пошти заявив, що вона зірвала величезний джекпот і стала володаркою 34 мільйонів фунтів стерлінгів. Протягом десяти хвилин жінка була впевнена у перемозі і думала, що її життя назавжди змінилося на краще. Завдяки виграшу її 78-річний чоловік, який змушений продовжувати працювати, незважаючи на вік, зміг би вийти на пенсію.

Перевіривши числа на квитку ще раз, жінка виявила, що співробітник пошти помилився, і вона нічого не виграла. Коли пенсіонерка зв’язалася зі штаб-квартирою лотереї, їй підтвердили, що марно сподівалася на перемогу.

Чоловік англійки, з яким вона одружений 54 роки, досі не може вийти на пенсію, оскільки парі не вистачає коштів на оплату рахунків за проживання в будинку. Чоловікові, який працює інспектором дорожнього руху, доводиться щодня вставати о п’ятій ранку, щоб дістатися роботи. Його зміна закінчується о 16:45.

ДеМічелі наголосила, що програш став для них болючим ударом. Ми повернулися до нормального життя. Мій чоловік знову працює. Я хотіла щось виграти, щоб ми змогли дозволити собі вийти на пенсію. Ми хотіли б мати можливість з’їхати з цієї квартири та переїхати», — заявила вона.

Англійка розповіла, що хотіла б перебратися до графства Дорсет, бо мріє жити біля моря. Жінка все ще не втратила надію виграти у лотерею та регулярно бере участь у розіграшах. Якби чоловік жінки вийшов на пенсію, і пара могла б дозволити собі комфортний спосіб життя, їм вистачило б 25 тисяч фунтів стерлінгів.