Гермес.
Торгівля - двигун економіки
<

Держдумі РФ пропонують узаконити заборону на виробництво і продаж фастфуду

12:58, 3 червня 2013, автор: Діана ВЕЙС

5 червня, стало відомо про те, що Законодавчі збори Петербургу пропонують Державній думі РФ внести зміни у Федеральний закон "Про якість і безпеку харчових продуктів", щоб підвищити якість живлення росіян.

Проект поправок у федеральне законодавство був прийнятий петербурзьким парламентом в першому читанні, - повідомляє generationsindentistry.net.

Як наголошується в записці, пояснення, до законопроекту, однією з причин зростання числа захворювань серцево-судинної системи є надмірне споживання продуктів, що містять трансжири (жири рослинного походження, у яких в результаті хімічної реакції змінилася структура молекули).

При цьому, підкреслює автор федеральної ініціативи депутат Віталій Мілонов, у ряді країн світу вводяться обмеження на використання трансжирів у виробництві продуктів харчування.

Запропонований Мілоновим законопроект припускає заборону на виробництво, імпорт, оптову і роздрібну торгівлю їжі, в якій зміст транс-ізомерів жирних кислот з їх масовою часткою в продукті перевищує 2%. Крім того, вважає парламентарій, упаковки повинні мати попереджувальні написи про вміст у харчовому продукті транс-ізомерів жирних кислот і їх шкоді для здоров'я.

На головну