Гермес.
Торгівля - двигун економіки
<

Середній розмір націнки в торгівлі Новосибірська – майже 30%

10:48, 3 червня 2013, автор: Петро ВИННИК

За наслідками вибіркового обстеження кон'юнктури і ділової активності в роздрібній торгівлі, в II кварталі 2013 роки найбільше число опитаних керівників організацій оцінили поточну економічну ситуацію як задовільну – 71,7%, повідомляє Новосибірськстат.

У поточному кварталі на економічну ситуацію в роздрібній торгівлі, як і раніше, роблять вплив ряд негативних чинників. Найбільш значущі: висока конкуренція з боку інших організацій роздрібної торгівлі (відзначили 66,7% опитаних) і високий рівень податків (55%).

За оцінкою керівників, середній рівень торгової націнки в II кварталі 2013 роки склав 27,5%. При цьому більшість респондентів вважають, що він істотно нижче за рівень, який був би достатнім для відшкодування їх витрат і забезпечив би отримання необхідного прибутку. Різниця між тим, що склалося і достатнім, на думку підприємців, рівнем торгової націнки по всіх обстежених організаціях склала 8,9 п.п. Більше 60% опитаних вважають, що для отримання необхідного прибутку середній рівень торгової націнки повинен бути не нижче 16%, але і не вище 50%.

На головну