Гермес.
Торгівля - двигун економіки
<

Закриття роздрібних ринків в Підмосков'ї не вплине на ціну товарів

12:48, 3 червня 2013, автор: Ольга ТОПОРІВСЬКА

Масове закриття і перепрофілювання роздрібних ринків в Московській області не спричинить за собою підвищення цін на товари. Про це повідомила сьогодні журналістів міністр споживчого ринку і послуг Катерина Семенова після чергової наради з питань роздрібних ринків в Будинку уряду регіону.

"Нами створені всі додаткові інструменти і механізми, щоб підприємці, які орендували місця на роздрібних ринках могли вести підприємницьку діяльність поза стаціонарними об'єктами, - повідомила Семенова. - По кількості ми їх розширили майже в три рази на перехідний період, поки будуватимуться капітальні будови для ринків і на ціні продовольства це ніяк не позначиться".

За словами Семенової, на нараді було ухвалене рішення про заборону використання на території ринків приміщень контейнерного типа. "Контейнери це приміщення для перевезення вантажів, але не для торгівлі або зберігання, - прокоментувала рішення міністр. - Ми прагнемо до того, щоб зовнішність наших торгових приміщень відповідала світовим стандартам".

Як повідомляла раніше Семенова, в регіоні зараз діють трохи більше 200 ринків. Раніше влади області встановили нові вимоги до їх облаштування. Тепер пункти роздрібної торгівлі повинні розташовуватися тільки в капітальних будівлях.

На головну