Гермес.
Торгівля - двигун економіки
<

Частка витрат москвичів на ресторани виросла більш ніж в 6 разів за 10 років

15:18, 5 червня 2013, автор: Юлія ДАХНО

Частка витрат на громадське харчування у москвичів зросла більш ніж в шість разів за останні десять років, повідомив журналістів у четвер керівник столичного департаменту торгівлі і послуг Олексій Немерюк.

"За останні десять років у витратах москвичів частка витрат на громадське харчування виросла більш ніж в шість разів. За прогнозами аналітиків, до 2025 року вона ще виросте, як мінімум вдесятеро", - сказав Немерюк.

Немерюк відзначив, що якість харчування і обслуговування в різних кафе Москви різна, "на різний гаманець і смаки". При цьому він нарік, що є заклади, де офіціантів доводиться чекати 5-7 хвилин, що неприпустимо.

При цьому в матеріалах, підготовлених до прес-конференції, наголошується, що самі витрати москвичів на громадське харчування за цей період виросли майже в 30 разів. За оцінками аналітиків, 30% городян регулярно відвідують підприємства громадського харчування. Витрати москвичів на харчування поза домом можуть скласти до 2016 року більше 16 тисяч рублів в рік, а до 2025 року - більше 27 тисяч рублів, що вище поточного рівня приблизно удвічі. Оригінал новини читайте на сайті dietadom91.com

На головну