Гермес.
Торгівля - двигун економіки
<

Мінпромторг підготує програму розвитку індустрії дитячих товарів

15:28, 7 червня 2013, автор: Віктор ЗІНКЕВИЧ

Мінпромторг Росії в поточному році планує розробити підпрограму "Розвиток індустрії дитячих товарів". Дану заяву глава відомства зробив на засіданні уряду РФ в рамках обговорення "Стратегії розвитку індустрії дитячих товарів на період до 2020 року".

Мінпромторг Росії в поточному році планує розробити підпрограму "Розвиток індустрії дитячих товарів", заявив міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров.

Більше про дитячі товари читайте на сторінці http://shirgazy.com/konstruktory-lego.html

Цю заяву глава відомства зробив на засіданні уряду РФ в рамках обговорення "Стратегії розвитку індустрії дитячих товарів на період до 2020 року".

В результаті реалізації цієї стратегії частка вітчизняних виробників на російському ринку дитячих товарів повинна вирости до 45% з нинішніх 22%, а ціни — знизитися як мінімум на 15%. Експерти, опитані агентством "Прайм", раніше говорили що плани цілком здійсненними, але лише за допомогою держави. Загальний обсяг ринку дитячих товарів РФ у минулому році склав 656,56 мільярдів рублів, і лише 22% з них доводилося на вітчизняні товари.

"Підпрограма — це перший крок після затвердження стратегії, після внесення всіх змін в існуючу держпрограму від наших колег. Стратегія — це перший етап, підпрограми поки немає", — заявив Мантуров.

Він відзначив, що підпрограма буде підготовлена в поточному році, не уточнивши точні терміни. "За чотири місяці підготували саму стратегію, і також оперативно підготуємо всі заходи, які будуть включені в підпрограму, яка буде внесена на розгляд уряду", — додав Мантуров.

На головну