Гермес.
Торгівля - двигун економіки
<

Росія і Китай мають намір досягти рекордного товарообігу

13:28, 9 червня 2013, автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ

100 мільярдів доларів — саме такого рекордного товарообігу планують досягти Росія і Китай, причому вже до 2015 року. Як вважає російський посол в КНР Андрій Денисов, подібні плани є більш ніж реальними.

«Наскільки мені відомо глави двох країн, а саме Росії і Китаю, вже домовилися вести справи, так, щоб до 2015 року вийти на товарообіг в 100 мільярдів доларів. На мій погляд подібне завдання цілком здійсниме», — заявив Андрій Денисов, відповідаючи на питання кореспондентів агентства «Інтерфакс».

Примітно, що дана заява є частиною інтерв'ю, яке найближчим часом, швидше за все, буде опубліковано на офіційному сайті агентства.

Крім всього іншого, характеризуючи російсько-китайські відносини, наш дипломат виразив глибоку переконаність в тому, що величезний потенціал, який таїть в собі російсько-китайську торговельно-економічну співпрацю, дотепер до кінця не розкритий.

Не секрет, що в сучасних умовах Китай залишається одним із стратегічних партнерів Російської Федерації в плані торгівлі і, безперечно, найбільшим торговим партнером Росії на Сході.

По темі: Китай підкорює Європу

Нагадаємо, що за підсумкаи за 2012 рік торговий оборот Росія-Китай склав близько 90 мільярдів доларів.

На головну