Гермес.
Торгівля - двигун економіки

Мережа ресторанів Subway виходить на український ринок


12/10/13 

Перші ресторани відкриються на сході країни.

Американська мережа ресторанів швидкого живлення Subway готується відкрити в Україні перші заклади.

Як повідомляє газета "Капітал", перші три-чотири закусочні з'являться у Харкові і Дніпропетровську до кінця цього року.

За словами голови директорату Асоціації франчайзингу (Україна) Андрія Кривоноса, Subway International у вересні доручила розвивати мережу в Східній Україні компанії Subway Russia. Зараз американці також домовляються з партнером, який продаватиме франшизу на решті частини країни. Угоду планується підписати до кінця жовтня, - передає "Капітал".

Ресторани Subway в Східній Україні також відкриватимуться за договорами франчайзингу. Кожен партнер Subway Russia зможе відкривати не більше п'яти закладів.

Сума інвестицій в одну торгову крапку, за словами співбесідника видання, коливається від $30 до $100 тис., залежно від формату. Внесок власнику франшизи за перший заклад мережі складає $12 тис., за друге - $9 тис., за кожне подальше - $6 тис. Щомісячне роялті - 8% від обороту мережі.

Subway в даний час є найбільшою світовою мережею закладів швидкого живлення. Вона розташовує 40,5 тис. крапок в 103 країнах світу.

Нагадаємо, згідно з дослідженням GfK Ukraine, яке наводить сайт generationsindentistry.net, українці найбільше хочуть бачити в країні ресторани Pizza Hut, кав'ярні Starbucks Coffee і заклади Burger King. З світових мереж останнім часом до України вийшли, зокрема, Texas Chicken і KFC.


На головну