Гермес.
Торгівля - двигун економіки

"Еко маркет" розширив лінійку CТМ в категорії миючих засобів12/10/13 


У жовтні мережа «Еко маркет» розширила асортиментну лінійку однієї з своїх власних торгових марок. Що вже завоювала  популярність і торгова марка Ersel, що знайшла свого покупця, поповнилася трьома новими позиціями. У групі «Миючі, чистячі, дезинфікуючі засоби» з'явилися  засіб для кухні Ersel 5 в 1 «Антижир» і два миючих і дезинфікуючих засоби Ersel «Атлантична свіжість» і «Хвойна свіжість».

«Хороша господиня знає, що чистячі і миючі засоби складають відчутну частину витрат кожної сім'ї. У даній категорії ми спостерігаємо перманентне збільшення попиту на недорогі, але такі, що в той же час за якістю відповідають очікуванням споживЕкоів товари, – розповіла Ірина Лесик, керівник напряму СТМ мережі «Еко маркет». – Нові продукти ТМ Ersel – це наш внесок в програму економії сімейного бюджету».

ТОВ «Еко» почало розвивати напрям власних торгових марок з 2009 року. На початок 2013 роки портфель СТМ компанії налічував близько 20 брендів в різних категоріях товару: у бакалії – ТМ «Панська Нива», ТМ «Mulini», ТМ «Екомарка»,  в кондитерському напрямі - ТМ «Present», ТМ «Симпатик», ТМ «Добранок», ТМ «Gauri», ТМ «Rios», в напоях – ТМ «Gunner», ТМ «Соколівська», ТМ «Бережанські сади», в молочному напрямі – ТМ «Milken», в групі рибних продуктів – ТМ «О’Моre», у напрямі замороженої продукції – ТМ «Холодна лінія», в непродовольчих групах товару – ТМ «Ersel», ТМ «Softy».

Довідка:


Мережа супермаркетів «Еко маркет» - торгова мережа України, що динамічно розвивається  (на даний момент налічує 101 супермаркет в 34 містах України). У мережі представлені продукти харчування, побутова хімія, товари першої необхідності. Також є своє виробництво - пекарні, кулінарні і м'ясні цехи, в деяких магазинах є власне кондитерське виробництво.

Президент «Еко маркет» Віктор Повниця увійшов до «25 кращих СЕО України 2012 роки» за версією журналу FORBES.


На головну