Гермес.
Торгівля - двигун економіки

"Азбука Смаку" відкрила 3-й супермаркет в Санкт-Петербурзі


12/10/13 

Мережа супермаркетів «Азбука Смаку» відкрила третій супермаркет мережі в Санкт-Петербурзі. Магазин почав роботу в Кіровському районі за адресою Московський проспект, 111 і став 57-ю торговою точкою мережі. Інвестиції у відкриття склали близько 4 млн. доларів. Торгова площа – більше 800 кв. м

«Азбука Смаку» займає перший поверх будівлі, яка знаходиться на «вечірній» стороні магістралі, що сполучає центр міста з околицями і що виходить на трасу у бік Москви. Магазин розташувався в безпосередній близькості від станції метро «Московські Ворота». Поряд з супермаркетом є паркінг для автомобілів.

Дизайн внутрішнього простору магазина виконаний в традиційному для «Азбуки Смаку» стилі сучасного європейського супермаркету, що поєднує сучасність і лаконізм. Колірна диференціація різних зон допомагає покупцям зорієнтуватися усередині торгової крапки.

Асортимент складає близько 18 000 SKU. Відділ продуктів готової кулінарії, де представлені основні блюд,  холодні і гарячі закуски, налічує понад 300 найменувань і здатний задовольнити смаки найвимогливіших покупців. Рецептура блюд складена бренд-шефом мережі Мішелем Шеве.

У «Азбуці Смаку» діють власні пекарня, коптильня, гриль, а також кафетерій, де відвідувачам запропонують свіжу каву, чай і апетитні десерти, багато хто з  яких виготовлений по авторських рецептах шеф-кондитера «Азбуки Смаку» Хідекі Морікава.

Цінителі якісної музики і кінематографа знайдуть широкий вибір медіапродукції в салоні «Dелікатеси Stereo».

Довідка:


«Азбука Смаку» - перша в Росії мережа супермаркетів, що спеціалізується на торгівлі високоякісними продуктами харчування, супутніми товарами повсякденного попиту. Заснована в 1997 р. компанія об'єднує сьогодні 57 супермаркетів в Москві і Московській області і Санкт-Петербурзі. Партнерами компанії є більше 900 виробників з 70 країн світу. Чисельність персоналу компанії перевищує 6500 чоловік. Виручка «Азбуки Смаку» за підсумками 2012 фінансового р. (закінчився 31 березня 2013 р.) склала близько 26 млрд. руб (без ПДВ).

«Азбука Смаку» стала першою російською компанією у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, що упровадила і сертифікувала систему менеджменту якості, засновану на стандартах серії ISO 9000. У 2012 р. компанія удруге успішно пройшла ресертифікаційний аудит і підтвердила відповідність упровадженої системи вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.


На головну