Гермес.
Торгівля - двигун економіки

"О'Кей" поки що не сказав "Так!"


12/10/13 

FMCG-рітейлер "О'Кей" наразі не озвучує концепцію своєї нової мережі, проте вже знайшов для неї керівника. Як повідомив генеральний директор ГК "О'Кей" Патрік Лонга в ході конференс-колла з інвесторами, посада головного виконавчого директора компанії "Фреш маркет", яка управлятиме новим роздрібним проектом рітейлера, стане вихідець з мережі Aldi Армін Бергер (Armin Burger).

"До того, як Армін Бергер офіційно приступить до своїх обов'язків, ми не коментуємо формат нового проекту і його назву, проте по тому, звідки нас дійшов її керівник, ви можете судити, що для нас служить джерелом натхнення", - сказав топ-менеджер. У прес-службі "О'Кей" уточнили, що  Армін Бергер  вступить на посаду приблизно через три місяці - після завершення процедури оформлення документів.

Армін Бергер працював на керівних посадах в німецькій мережі дискаунтерів Aldi з 1990 р. по 1998 р., зокрема займав пост директора компанії, що управляє. З 1999 р. по 2008 р. працював на позиції головного виконавчого директора австрійської Hofer. З 2008 р. по 2009 р. був членом наглядової ради Aldi Sud.  У 2012 р. увійшов до складу ради директорів "Фреш маркет".

Про плани ГК "О'Кей" запустити мережу дискаунтерів під брендом "Так!" стало відомо на початку 2013 р. Тоді повідомлялося, що перші магазини з торговою площею в середньому 750 кв. м будуть відкриті 2014 р. в Московській регіоні. До 2016 р. рітейлер мав намір розширити нову мережу до 100 об'єктів, інвестував у проект близько $500 млн., - інформує Retailer.ru.

Ці плани Патрік Лонга також залишив без коментарів. Проте уточнив, що мережа "О'Кей" до кінця 2013 р. поповниться шістьма гіпермаркетами (двома в Санкт-Петербурзі, і поодинці в Москві, Іваново, Красноярську і Сиктивкарі) і трьома супермаркетами (у Омську, Саратові і Тольятті).

Довідка:


Компанія "О'Кей" заснована в 2002 р. Виручка за підсумками 2012 р. склала 117,3 млрд. крб. (без ПДВ). За станом на 30 вересня 2013 р. мережа компанії налічувала 87 торгових крапок, з них 56 гіпермаркетів і 31 супермаркет.


Відеоролик YouTube про магазин мережі Aldi

На головну