Гермес.
Торгівля - двигун економіки

«Велика Кишеня» готує технічне переозброєння всієї мережі пекарень


12/10/13 

Національна мережа супермаркетів «Велика Кишеня» проводить масштабне оновлення пекарень при мережі. Перші результати можна буде спостерігати з 12 жовтня в столичному супермаркеті мережі на Оболоні.

У планах компанії провести повне технічне переозброєння всієї мережі пекарень. В першу чергу, компанія піде по шляху автоматизації виробництва, встановивши напівавтоматичні міні-лінії по виробництву більшості видів виробів. Це допоможе робити ХБІ стабільнішої якості і значно спростить процес виробництва.

Устаткування купувалося в Швеції безпосередньо у виробника Sveba Dahlen. В Оболонському супермаркеті встановили кам'яні череневі і хлібопекарські печі, дільника, округлювач і розстоєчну камеру. Висока якість з продуманою функціональністю дозволяють випускати продукцію в об'ємі, який повністю задовольняє потреби виробництва хлібобулочних виробів. Ефективність і рівномірність випічки досягається завдяки добре збалансованому повітряному потоку, високопродуктивному теплообміннику і керованій системі паротворення. Продуктивна потужність збільшиться з 1,3 тонн до 2 тонн і вище.

- «Лінійка асортименту відповідно розшириться, але в першу чергу значно покращає якість продукції, - розповідає Олександр Швалов, провідний інженер-технолог хлібобулочних виробів «Фудмаркет», - Череневі хліби, широка чіабатна група, багети, піца випічка, пироги з різними начинками, сімейні хліби вагою від 2 кг і більше, хліби із зерновими добавками і посипаннями, і все це, зі смаком справжнього домашнього хліба, випеченого на кам'яному череню. Подібної продукції на українському ринку зараз практично немає. Це 100% преміум сегмент за доступною ціною».

Рішення в корені змінити параметри асортименту і якість продукції компанія прийняла в першу чергу, тому що хліб власного виробництва – це «бастіон» рітейлу, і це найкращий спосіб завоювання лояльності споживача в цілому.

На сьогодні у всіх мережах компанії «Рітейл Груп» працюють 19 пекарень. З них 7 пекарень з повним циклом виробництва працюють при мережі «Велика Кишеня» і 12 при мережі гіпермаркетів «Велмарт». При всіх видах магазинів працює 32 міні-пекарні, яка займається допіком заморожених хлібобулочних виробів.


На головну