Гермес.
Торгівля - двигун економіки
<

Лужков заборонить оптову торгівлю в "Москві"

13:59, 26 вересня 2009 року, автор: Петро ПЕРВАК

Торговий центр Москва Мер Москви Юрій Лужков або глава департаменту споживчого ринку і послуг уряду столиці Владимир Малишков 28 вересня оголосять про заборону на оптову торгівлю в торговому центрі "Москва" в Любліно. Про це в суботньому випуску пише газета "Поступ" з посиланням на анонімні джерела.

28 вересня відбудеться прес-конференція Володимира Малишкова. Її темою буде саме ситуація в "Москві", куди після закриття Черкизовського ринку переїхали багато китайців. Які саме рішення будуть оголошені на конференції, офіційно не повідомляється, проте джерела "Комерсанта" стверджують, що мова піде саме про посилювання правил торгівлі.

Зараз в "Москві" заборонена оптова торгівля по вихідних. Крім того, префект Південно-східного округу столиці Володимир Зотов звертався в уряд з проханням обмежити опт на місцевих ринках до 20 відсотків від загального об'єму продажів, але чиновники визнали такий проект непотрібним.

На початку вересня Володимир Малишков вже оголошував про намір згорнути оптову торгівлю в "Москві". "В основному торговці підуть на ринки в Московську область, де буде розгорнена основна оптова торгівля, а також на ринок 'Садовод'", - стверджував Малишков.

"Комерсант" відзначає, що сам центр "Москва" за останні місяці значно змінився. Так, в ньому почали торгувати в основному оптом, а усередині будівлі з'явилися покажчики на китайському. Крім того, були закриті каток і боулінг.

Жителі Південно-східного округу вже кілька разів виражали незадоволеність приїздом китайців. Зокрема, протягом вересня в окрузі було проведено декілька мітингів, на яких москвичі називали центр "Москва" "Люблізоном" - по аналогії з "Черкизоном".

Черкизовський ринок був закритий 29 червня, після чого без роботи залишилися десятки тисяч чоловік - як легальних, так і нелегальних мігрантів. Частина з них виїхала додому, а частина стала торгувати на інших московських і підмосковних ринках.

На головну