Гермес.
Торгівля - двигун економіки

Чоловіки теж люблять розпродажі

12:48, 30 вересня 2013, автор: Алла ШИМАНСЬКА

Прагнення у чоловіків заощадити на покупках майже таке ж, як у жінок, не дивлячись на поширену думку про байдужість сильної половини людства до розпродажів, пише MarketWatch.

До таких висновків прийшла аналітична фірма роздрібного сектора WSL Strategic Retail, провівши опитування у США, в якому брало участь 737 чоловіків і 784 жінки.

Як свідчать дані WSL, 63% опитаних чоловіків завжди шукають в магазинах розпродажу, а 54% купуються про запас, коли бачать товари із знижками. Позитивну відповідь дали 79% опитаних жінок, на друге питання – 61%.

Згідно з даними опитування більше половини чоловіків і 64% жінок в США регулярно користуються купоном для зменшення витрат. При цьому 52% чоловіків і 54% жінок готові дійти до далеко розташованого магазину, якщо в ньому є можливість заощадити.

По темі: У Москві жінки почали брати іпотеку частіше за чоловіків

Майже 80% чоловічого населення США беруть участь в різних програмах лояльності, 73% регулярно одержують інформаційні розсилки рітейлерів по електронній пошті. Майже 70% регулярно читають огляди нових продуктів і відгуки про них і слідують рекомендаціям.

Президент компанії Кендіс Корлетт заявила, що ідея провести дослідження по цій темі виникла у аналітиків WSL, коли вони побачили в звітах великих рітейлерів, включаючи Wal-Mart, інформацію про збільшення частки покупців-чоловіків.

У звіті говориться, що чоловіки у США почали більше звертати увагу на ціни 10 років тому, після того, як ціна за галон бензину перевищила $3. Звичайно, недавня рецесія грає вирішальну роль в прагненні чоловіків економити на покупках, проте в доповіді наголошуються й інші чинники, а саме: пізніші шлюби і скорочення кількості непрацюючих домогосподарок.

На головну