Наречена склала список правил для гостей та викликала суперечки в інтернеті

10.06.2022 by No Comments

Список вимог до гостей на весіллі, складений нареченою зі США, потрапив на Reddit та викликав бурхливі суперечки в інтернеті. Про це повідомляє The Scottish Sun.

У своєму списку жінка, чиє ім’я не повідомляється, наголосила, що на весільну церемонію не пускатимуть дітей. Крім того, гостям заборонено наводити із собою людей, які не отримали запрошення. Ті, хто планує вживати алкоголь, повинні самі подбати про доставку з ресторану до готелю.

Крім того, наречена заявила, що її весільну сукню заборонено торкатися тим, хто не був запрошений на дівич-вечір. Ще одне правило стосувалося кольору одягу. Наречена попередила, що гості мають бути одягнені в чорне, інакше їм не можна буде фотографуватися.

Серед інших вимог — заборона замовлення пісень і на фотографування пари до першого поцілунку.

«Якщо ви обіцяли, що прийдете, але не прийшли, ми просимо вас заплатити за своє місце. Весілля – недешеве задоволення!» — наголосила наречена.

Останньою вимогою стало «веселитися». Користувачі Reddit вважали його неможливим, враховуючи довгий список правил для гостей.

«Якщо чесно, самі правила не такі вже й погані, але нагадують про те, наскільки важлива подача», — написав один із авторів коментарів. “Повністю згоден. Подача жахлива. Здається, вона кричить на всіх», — заявив інший. “Якщо чесно, схоже, що весілля буде жахливим”, – припустив третій.

Раніше повідомлялося, що наречена склала список правил для гостей весілля та посварилася з подружками. Серед іншого наречена запропонувала дівчатам кілька варіантів суконь на вибір та додала, що буде вдячна, якщо вони схуднуть.