«Папу Джонса» оштрафували на три мільйони за антисанітарію

pic23f22

Управління Росспоживнагляду по Москві перевірило 27 піцерій «Папа Джонс», повідомляється на сайті столичного підрозділу федеральної служби.

У результаті були виявлені порушення вимог технічних регламентів та законодавства у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя населення. За результатами інспекцій винесено 122 постанови про штрафи на загальну суму 3,5 мільйона рублів.

Серед виявлених недоліків — відколи плитки, щілини, відшарувалася фарба, незадовільне утримання складських приміщень, холодильних камер (бруд на стінах, підлозі, полицях), недотримання норм зберігання продукції (порушувались правила товарного сусідства) та вимог до проведення заходів з дезінсекції, дератизації, боротьбі з комахами.

З досліджених 269 зразків продовольчої сировини і харчових продуктів 19 не відповідали вимогам техрегламентів. У чотирьох з 276 змивів з рук персоналу, обладнання та інвентарю, виявлені бактерії групи кишкової палички.

В повідомленні управління Росспоживнагляду також йдеться, що компанії «4ПАПАС» наказали усунути порушення, що вона і зробила.

«Папа Джонс» — американська мережа піцерій, об’єднує понад 4700 ресторанів у 37 країнах світу.