Постачання до Росії американських товарів оновили рекордний мінімум

09.06.2022 by No Comments

Постачання товарів із США до Росії у квітні 2022 року оновили рекордний мінімум. Про це повідомляє РБК.

За інформацією видання, імпорт скоротився до 89 мільйонів доларів. Зокрема, практично припинилося ввезення легкових автомобілів, моторів, човнів, сільгосп- та спецтехніки.

При цьому російський експорт у США у квітні залишився на відносно високому рівні: у США ввезли російської продукції на 2,08 мільярда доларів. Проте очікується, що у травневій статистиці показники виявляться значно нижчими через введення ембарго на російську нафту та нафтопродукти.

8 червня стало відомо, що у квітні 2022 року Білорусь вперше в історії поставила до Росії більше товарів, ніж Німеччина. Як з’ясував Bloomberg, білоруський експорт у країну зріс більш ніж на 100% у вартісному вираженні. Загалом постачання в Росію від країн-партнерів, на частку яких у 2021 році припала майже половина імпорту, у квітні знизилися приблизно на 40 відсотків у річному вираженні. Причому скоротив постачання навіть Китай, який не приєднався до антиросійських санкцій: якщо на початку року експорт із КНР оцінювався у 7,4 мільярда доларів, то у квітні він сягав лише 3,7 мільярда доларів.