Шотландка поскаржилася на зіпсоване життя через виграш у лотерею

10.06.2022 by No Comments

Жителька Единбурга (Шотландія), яка виграла в лотерею мільйон фунтів стерлінгів (понад 1,2 мільйона доларів), звинуватила організаторів конкурсу у тому, що гроші зіпсували їй життя. Про це пише The Daily Mirror.

Джейн Парк (Jane Park) виграла джекпот у 17 років, коли вперше купила лотерейний квиток. Через чотири роки дівчина дійшла висновку, що не мала отримувати великий виграш, не досягнувши повноліття. Шотландка поскаржилася виданню, що їй набридла одяг від відомих дизайнерів та відпочинок на дорогих курортах. “Іноді мені здається, що виграш у лотерею зруйнував моє життя”, – сказала вона.

За словами Парк, велика сума стала для неї причиною серйозного стресу. “Мені здається, людина повинна мати можливість виграти в лотерею після досягнення 18 років”, – каже вона. Організатори розіграшу пропонували дівчині фінансову консультацію, але шотландка віддала перевагу поради членів сім’ї.

Раніше у лютому повідомлялося, що мешканка американського штату Колорадо виграла в лотерею 3,3 мільйона доларів після того, як звільнилася з роботи.