Стюардеса приватного літака розкрила найдивніші прохання багатих пасажирів

10.06.2022 by No Comments

Бортпровідниця, яка пропрацювала на приватному літаку понад 10 років, розповіла про найдивніші прохання багатих і знаменитих клієнтів. Її слова наводить The Sun.

За словами автора матеріалу, яка побажала залишитися анонімною, клієнти не завжди поводяться пристойно, зокрема, деякі сильно напиваються прямо під час рейсу. Крім того, впливові люди часто просять про дивні послуги під час польоту — наприклад, одного разу VIP-клієнтка вимагає негайно посадити літак, оскільки хотіла з’їсти гамбургер. Іншим разом пасажири взяли з собою на борт 32 живі соколи.

Також знаменитості дуже вимогливі до деталей – вони віддають перевагу певному кольору рушників, смаку чіпсів або марки ополіскувача для рота. Для одного з пасажирів бортпровідниці довелося придбати апарат для приготування попкорну. “На одному рейсі нам дали чайові в розмірі 200 доларів, щоб ми залишалися на камбузі, зачинили двері під час польоту і не турбували закохану пару”, – поділилася дівчина.

На закінчення стюардеса зазначила, що бути членом екіпажу VIP-класу — це важка робота, яка має на увазі тривалі перельоти та спілкування з вимогливими клієнтами.