Таксист зґвалтував туристку на шляху до готелю на популярному курорті в Європі

10.06.2022 by No Comments

 

Житель грецького острова Крит, який вважається популярним у туристів європейським курортом, зґвалтував британську туристку, яка приїхала у відпустку із подругами. Про це повідомляє грецьке видання Protothema.

Уточнюється, що інцидент стався у районі міста Херсоніссос 31 травня. Мандрівниця заявила, що таксист забрав її з бару рано вранці і повинен був доставити в готель, проте дорогою до готелю водій змінив напрямок, відвіз дівчину до відокремленого місця і поглумився над нею на задньому сидінні свого автомобіля.

Після нападу постраждалу було направлено на медичне обстеження до лікарні, а ймовірного злочинця заарештували співробітники поліції. Чоловік заперечує звинувачення та вважає, що статевий акт стався за обопільною згодою.

Раніше в червні на Гоа місцевий житель зґвалтував британську туристку, яка приїхала у відпустку з бойфрендом. Мандрівниця заявила, що коли вона засмагала на пляжі популярного курорту зі своїм супутником, невідомий чоловік запропонував зробити їй масаж, а пізніше поглумився над нею на очах у відпочиваючих.