Чергову альтернативу біткоінам назвали на честь Каньє Веста

«Койнье вест»

«Койнье вест»
Зображення: скріншот офіційного сайту

11 січня буде представлена чергова криптовалюта «койньє уест» («coinye west»), названа так на честь репера Каньє Уеста (Kanye West). Про це повідомляється на сайті нової валюти — сoinyewest.com.

Творці нової валюти відзначають, що вона буде більш легкою у зверненні, ніж біткоіни. «Койнье вест» — це, за їх словами, валюта для технічно менш освічених людей, і добувати її можна буде за допомогою звичайних комп'ютерів, а не з допомогою спеціального обладнання, яке використовується для «майнінгу» біткоінів. Програма для видобутку «койнье уест» називається «Gold Digger» («Копач золота») за однойменною піснею Каньє Веста.

Передбачається, що «койньє вест» можна буде використовувати для електронних платежів. Як кажуть творці, новою валютою вже зацікавилися деякі продавці хіп-хоп товарів.

Як пише NME, творці нової криптовалюти вибрали для натхнення Каньє Веста, так як, за їхніми власними словами, «він завжди був законодавцем мод і він робить унікальні речі». Вони додали, що не хочуть поки що розкривати своїх імен, так як не знають, як відреагує співак на валюту, названу в честь нього. Тим не менш, вони готові вручити Каньє Весту 100 тисяч монет, якщо він їх підтримає.

Нематеріальна електронна валюта біткоін була створена в 2009 році, однак особливу популярність отримала тільки у 2013-му. За останні кілька місяців курс біткоіна піднявся в кілька разів. Зараз він дорівнює 800 доларам США. Крім біткоінів, існує низка інших криптовалют: лайткоіни, піркоіни, неймкоіни і навіть догкоіни, символом яких є японська порода собак сіба-іну.

Обсуждение закрыто.