Жінку заарештували за секс на балконі власної квартири

10.06.2022 by No Comments

У Гонконгу 36-річну жінку заарештували за секс із коханцем на заскленому балконі власної квартири. Про це повідомляє South China Morning Post.

16-секудний ролик, що зняв розваги пари в квартирі висотної будівлі, був, мабуть, знятий з вікна будинку навпроти. Співробітники поліції затримали жінку, яка потрапила на відео і тепер шукають її партнера. Героїню ролика звинувачують у громадській образі соціальної моральності. За цією статтею їй загрожує до семи років ув’язнення. Жінка відмовилася від надання свідчень.

Юрист Альберт Лук Вай-Хунь, якого журналісти звернулися за коментарем, заявив, що інцидент більше підходить під статтю про непристойну поведінку, за якою винний може бути засуджений до півроку в’язниці і оштрафований на одну тисячу гонконгських доларів (близько семи тисяч рублів). Фахівець пояснив, що балкон є приватною територією, а отже, формально поєднання відбувалося не в публічному місці, проте його могли спостерігати випадкові глядачі.

Вай-Хунь також зазначив, що особі, яка розмістила ролик, загрожує максимальне покарання у вигляді трьох років ув’язнення та штраф у розмірі одного мільйона гонконгських доларів.

На даний момент жінка звільнена під заставу, але має з’явитися в поліцію в липні. Розслідування інциденту продовжується. Представник поліції заявив, що найближчим часом можливі нові арешти у справі